© Dosia 2014
SZKOŁA dla rodziców dzieci z ADHD i ZA
Kontakt
Witaj Artykuły O poradniku O mnie Polecam

Kontakt 

Aby pracować nad artykułami, potrzebuję od Ciebie informacji zwrotnej, że to, co robię jest dla Ciebie przydatne, że korzystasz z udostępnionych tutaj materiałów oraz że chcesz, abym nadal pracowała nad poradnikiem. Nie potrafię pisać do szuflady, robię to dla ludzi, potrzebuję interakcji z czytelnikiem. Dlatego właśnie zdecydowałam się tutaj publikować artykuły, które złożą się potem w poradnik.

Wsparcie

Napisz mi, co dał Ci mój tekst - artykuł czy pomoc na forum adhd,org.pl. Napisz, jaki temat w

pierwszej kolejności powinnam w artykułach poruszyć.  Lub po prostu napisz, że to, co robię jest

dla Ciebie ważne.

Twoja wypowiedź pomoże mi w motywacji do pracy nad poradnikiem. Wybrane cytaty umieszczę na stronie “Recenzje”. Możesz to zrobić na jeden z trzech sposóbów: poprzez e-mail, w specjalnym temacie na forum adhd.org.pl lub w prywatnej wiadomości na forum:

Darowizna

Wsparcie finansowe nie tylko da mi sygnał, że podoba Ci się to, co robię, ale też pozwoli mi poświęcić znacznie więcej czasu na pisanie artykułów o wychowaniu i pozwoli mi uniknąć umieszczania reklam, które uważam za denerwujące i rozpraszające uwagę w czasie czytania. Jeśli chcesz wesprzeć moją pracę i pomóc w rozwoju tego miejsca oraz mojego poradnika - zapraszam Cię do złożenia darowizny poprzez PayPal. Jest to bezpieczny sposób, nie trzeba mieć konta na PayPalu.
Dosia adres email: dosia@adhd.org.pl 
Forum adhd.org.pl temat: Recenzje dla Dosi :)

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękuję!